شیث رضایی به کمپین ورزش سه پیوست

شیث رضایی به کمپین ورزش سه پیوست
کاپیتان اسبق باشگاه پرسپولیس به کمپین کمک به سیل‌زدگان ملحق شد و از همبازی سابق خود نیز دعوت کرد.
 به گزارش "ورزش سه"، شیث رضایی مدافع ملی پوش اسبق باشگاه پرسپولیس تهران بیش از 150 بازی برای سرخ پوشان پایتخت به میدان رفته است. این مدافع مازنی در مقطعی افتخار بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را هم برعهده داشت. او در دوران بازی مدافع گلزنی به شمارمی آمد که سابقه گلزنی در یکی از دربی ها حساس پایتخت را هم در کارنامه اش دارد.
شیث رضایی در چند نوبت با دعوت همبازیانش به حضور در کمپین کمک به سیل زدگان کشورروبرو شد وخیلی زود به این پویش پیوست. شیث رضایی در این ویدئو می گوید: با دعوت از علی رضا محمد در کمپین سیل زدگان کشورمان که سایت ورزش سه برگزار کرده شرکت می کنم.
 وی در ادامه گفت: می خواهم با پیوستن به کمپین ورزش سه اعلام کنم که همیشه ما به فکر این افراد هستیم و هیچ وقت آنها را تنها نمی گذاریم.
وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ، جواد نکونام، پژمان جمشیدی، امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.
هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112*737* مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.
کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیماً به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

1 دیدگاه

  • فرشاد بالتا
  • 2 تير 1398

همونیکه دنبال فرهاد میدوییده