یعقوب کریمی به کمپین ورزش سه پیوست

ایران - 10 مرداد 1398 ساعت 08:30 - 2110 بازدید

با دعوت از وریا غفوری؛
یعقوب کریمی به کمپین ورزش سه پیوست
مدافع هافبک سابق تیم فوتبال استقلال و تیم ملی ایران به کمپین ورزش سه پیوست.
به گزارش "ورزش سه"، یعقوب کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و تیم های استقلال، سپاهان و نفت تهران عضو جدید کمپین ورزش سه است. بازیکن چپ پای فوتبال ایران سابقه گلزنی در بازی های ملی را در کارنامه خود دارد در کنار دیگر چهره های ورزش ایران برای کمک سیل زدگان به این کمپین پیوست و این موضوع را اینگونه اعلام کرد: من یعقوب کریمی به کمپین ورزش سه برای حمایت از مردم سیل زده می پیوندم.
کریمی اما مانند بسیاری از دیگر از فوتبالیست هایی که تا به امروز به این کمپین اضافه شدند، یک پیراهن خود را برای اهدا به این کمپین در نظر گرفته است. یعقوب در این باره می گوید: یک پیراهن از زمان حضور در استقلال را به این کمپین اهدا می کنم.

صحبت پایانی کریمی اما با دعوت از یکی از چهره های جذاب و مهم فوتبال ایران برای دعوت به این کمپین همراه بود. کریمی در پایان صحبت های خود گفت: وریا غفوری را به این کمپین دعوت می کنم.
وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ، جواد نکونام، پژمان جمشیدی، امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیل‌زدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.
هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112*737* مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.
کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیماً به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

کامنت دیدگاه ها