پدیده دارت ایران به کمپین "ورزش‌سه" پیوست

ایران - 09 مرداد 1398 ساعت 09:00 - 1924 بازدید

با دعوت از خواهران منصوریان؛
پدیده دارت ایران به کمپین "ورزش‌سه" پیوست
دنیز هشتبران، پدیده دارت ایران و جهان به کمپین "ورزش سه" برای کمک به سیل زدگان پیوست.
به گزارش "ورزش سه"، دنیز هشتبران که با وجود سن پایین توانسته چند مدال جهانی برای ایران به ارمغان بیاورد، به عنوان پدیده دارت شناخته می شود. این نوجوان دارت باز ایرانی 2 سال قبل در دیدار فینال مسابقات انفرادی دختران با حساب 6 بر 4 «کتی شلدون» از ایرلند را مغلوب کرد و روی سکوی نخست دارت جهان ایستاد.
هشتبران که هنوز می تواند پیشرفت زیادی در این رشته نه چندان شناخته شده داشته باشد، به کمپین "ورزش سه" که در جهت کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر کشور راه اندازی شده، پیوست.
این دختر دارت باز ایرانی با اعلام این خبر گفت: «من دنیز هشتبران، اولین مدال آور دارت ایران در مسابقات رسمی هستم. خدا را شکر توانستم با لباس مقدس تیم ملی برای اولین بار قهرمان جهان شوم. من تصمیم گرفتم به کمپین "ورزش سه" در جهت کمک به سیل زدگان بپیوندم.»
هشتبران در ادامه هم هدیه ای را برای کمک به سیل زدگان اهدا کرد و افزود: «مدال طلای اوپن جهانی و پیراهن تیم ملی را تقدیم به هموطنان سیل زده می کنم تا انشالله روز به روز وضعیتشان بهبود پیدا کند. از هیچ کاری برای کمک به سیل زدگان دریغ نمی کنم.»
او در پایان هم گفت: «از خواهران منصوریان دعوت می کنم تا به این کمپین ملحق شوند.»
وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ، جواد نکونام، پژمان جمشیدی، امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیل‌زدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.
هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112*737* مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.
کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیماً به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

کامنت دیدگاه ها