مقایسه عملکرد نیمار و رونالدو

5 دیدگاه

نیمار بازیکن فوق العاده خوبیه.ولی در مقابل دارنده ی 5 توپ طلا و 4 کفش طلا هیچه

  • سهراب بمانی
  • 22 دی 1396

واقعا قابل قیاس نیستند..نیمار با اختلاف..هرچند نیمار در رده سوم هست..بعداز مسی و کوتینیو

واقعا عجیبه این مقایسه ها. دیگه از واضحات که یک گل خالی زن محدود به شیش قدم با بازیکن تکنیکی و سرعتی و خلاقی مثل نیمار قابل قیاس نیست!

من خودم عشق رونالدو هستم ولی بنظرم دیگه رونالدو مسن شده و کاراییش رو از دست داده و باید به فکر تیم دیگه ای باشه، الان نیمار وضعیت خیلی بهتری داره و بهترین گزینه واسه رئاله

در بزرگی مسی و رونالدو شکی نیست، اما دوستانی که میگن نیمار در مقابل این دو نفر عددی نیست، اگه کمی منطق داشته باشن به صورت کلی بررسی می کنن، رونالدو و مسی تو تیم ملی چیکار کردند دقیقا؟ از یک بازیکن کهکشانی تو باشگاه به یک بازیکن خوب تو تیم ملی پایین میان، مسی اوج کارش تو تیم ملی بازی آخرش بود که آرژانتینو به جام روسیه آورد، خداحافظیشو از تیم ملی فراموش کردید، خودشم می دونست انقدر کارایی نداره عکس باشگاه، رونالدو هم که کار خاصی نکرده، یه عده می گن واسه بازیکن ها ضعیف دوروبرشونه که تیم ملی کار نمی کنند، همون بازیکنای ضعیف 2014 تو برزیل بودند عملکردشونو با نیمار مقایسه کنید، رونالدو و مسی بخش اعظم بزرگیشون به خاطر ژاوری، اینیستا، مارسلو، کروس و.... هستش، نیمار الان تو تیم ملی نفر اول(که قبلا هم بوده) هم باشگاه ، عکس این دو نفربیشتر متکی به خودشه، مسی و رونالدو مدیون نفرای پشت سرشونن و عظمتشون مدیون باشگاه(2014 هم اگه آرژانتین بالا اومد به خاطر تیم های معمولی بود که بهشون خورد)