انتقاد تند سعادتمند از برخی بازیکنان استقلال

سعادتمند: از یک باشگاه حرفه ای بعید است که بازیکنش تا 4 صبح بیدار باشد تا 1 ظهر هنوز ضبحانه نخورده باشد و تا 4 صبح در فضای مجازی باشد.

برای باشگاهی که 30 میلیون هوادار دارد درست نیست بازیکنش با خودش قلیان ببرد!!

کارگری که ماهی 2 میلیون تومن حقوق می گیرد و برای برد تیمش گریه می کند نگاهش به ساق پای شماست.

شک نکنید با بازیکن خاطی برخورد خواهم کرد.

12 دیدگاه

به به واقعا . بعد ما هوادارا اینجا از استرس نمیخوابیم اونجا بازیکن راحت تا 4 صبح قلیون میکشه 2 پا میشه به ریش ما میخنده. بازیکنه استقلاله یا معتاد؟! کاش اسم میاوردید بشناسیم این خاین هارو

 • میثم نودهی
 • 8 مهر 1399

شما چقدر ساده اید. یه قرص کدئین رو تو کشور خارجی نمیزارن ببری بعد قلیون؟ آقای سعادتمند اصلا بازیکنا بد . تو خیلی خوبی؟ عوام فریبی نکن. تیم نتونست نتیجه بگیره چون مربی نداشت - تاکتیک نداشت ، نیمکت نداشت . ضعف بزرگ استقلال مدیریته.

به عمل کار بر اید به سخندانی نیست (سعدی) . باید تو عمل ببینیم برخورد میشه با بازیکن خاطی یا خیر و لاپوشونی میشه جناب سعادتمند

تو دنیا بازیکن اصلا جرات نمیکنه سیگار بکشه چه برسه قلیون بیاره با خودش !!! از بس که جریمه های باشگاه سنگینه که شامل کسر پاداش و محرومیت هست . بعد اینجا از بس برخورد جدی نشده که اینجوری شده

همه این موارد رو میگه اتفاق افتاده، بعد میگه تا زمانی که من هستم اجازه نمی‌دم اینا اتفاق بیافته! داداش با خودت چند چندی؟

 • رودین تیموریان
 • 8 مهر 1399

هرگز اجازه نمی دید این اتفاق بیافته؟! این اتفاق که افتاده دارید راجع به وقوعش حرف می زنید!!

هر دم ازین باغ بری می رسد متاسفم واسه ی اونهایی که موفقیت دیگران و عدم موفقیت خودشون رو در مسائل دیگه ای میبینن و بهانه ها میارن .. همین نکات هست که فرق یه باشگاه موفق مثل پرسپولیس رو با استقلال تعیین میکنه نه ... البته من از خدامه که همچنان روی مواضع خودتون پافشاری کنید:)

تو اگه مدیر بودی همونجا بازکینو با لگد از ارتو پرت میکردی بیرون نه اینکه بیای فیلم بگیری ، گند زدین تو باشگاه رفته

 • محمد محمدي
 • 8 مهر 1399

شايد دشتي بوده

 • مهدی یاوری
 • 8 مهر 1399

مطمئن باشید به همین محکمی که می فرمایند برخورد خواهیم کرد ، هیچ غلطی نخواهند کرد ، چون قراردادهایی که با بازیکن ها می بندند اونقدر الکی و مسخره هست که به راحتی نمی تونن یقه بازیکن رو بگیرن . آقای قائدی بدون گواهینامه و در حالت نامتعادل و با افرادی خاص در حالتهای مشخص در یک خودرو با سرعتی غیرمجاز رانندگی می کنه و یک نفر رو می زنه می کشه بعد همین آقایان براش قانون رو دور می زنن برای رسیدن به پول بیشتر بعد می خوان بازیکن رو به خاطر یک قلیان ساده و فضای مجازی مجازات کنن . نه عزیز برادر جسارت و شجاعت رو در کمال تعجب من در این چند ساله فقط در افرادی مثل کی روش و برانکو دیدم ، وقتی که بهترین بازیکنانشون رو به خاطر مسائل انضباطی کنار کذاشتند ، پیام صادقیان ، محسن مسلمان ، رامین رضاییان توسط برانکو و مهدی رحمتی توسط کی روش . و همه گان دیدند که تیم و باشگاه مهمتر از بازیکنه . اما وقتی شما مدیر عامل محترم استقلال به بازیکن پرسپولیس که قراردادش تموم شده زنگ می زنی می گی بیا استقلال پول دو برابری بهت می دم یا بازیکن مد نظر سرمربی پرسپولیس رو با وعده های عجیب و غریب هوایی می کنی . نباید انتظار اتفاقات بهتری رو داشته باشی . در آخر این رو بگم که فوتبال ایران همون طور که برانکو دو یا سه سال پیش گفته بود به سمت آماتور شدن پیش می ره . خودتون با افزایش قیمت دلار این قضیه رو دارید می بینید .

 • محمد محمدي
 • 8 مهر 1399

واقعا که کافه بوده يا استقلال ؟

 • محمد روشنفکر
 • 8 مهر 1399

آقای چگوارا نمیخواد موضع جدید اتخاذ کنه و قلیون به امکانات ربط بده؟