هتریک خاطره‌انگیز دیبالا برابر ساسولو

6 دیدگاه

دوستان پرفسور ، داگلاس کاستا چی گفته بود ؟ یعنی الان حرف داگلاس کاستا برای شما مهم شد و بهش استناد میکنین و حرف این همه بزرگان فوتبالی را ندیده میگیرین ؟ ماشالله به شعورتون

  • پادشاه CR7
  • 25 تير 1399

حمید بابا ول کن این داگلاس آدمیه که با حسین تهی لایو میزاره این جماعت مغز درست حسابی ندارن بیخیال

  • forza juve
  • 25 تير 1399

باشه شما مغز درست حسابی داری آقای پادشاه CR7. چه ربطی به لایو داشت؟ 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️خدایا یعنی چیو با چی قاتی میکنن.

  • پادشاه CR7
  • 25 تير 1399

آقای forza juve سرت تو لاک خودت باشه بنجلتوس فن

الان رونالدو فنا میریزن. احتمالاً دوباره هم میخوان به من بگن مولتی مسی فن. من قسم خدا رو خوردم که مسی فن نیستم براتون کافی نبود؟ مهم نیست هر چی دوست دارید فکر کنید.

من چند جمله در رابطه با پائولو بگم ولی... من نه اینتری هستم نه میلانی که تیمم از دیبالا زخم خورده باشه من رئالیم و طرفدار رونالدو ولی میخوام صادقانه خطاب به یووه ای ها بگم؛ روی دیبالا به عنوان یک کاپیتان رهبر و جانشین شماره ۱۰ دلپیرو یا فلان بازیکن اسطوره ای حساب باز نکنین. ادامه سرمایه گذاری یوونتوس روی دیبالا به شدت برای این تیم پشیمان کننده و حسرت بار خواهد بود. من به شما قول میدم مادامی که پائولو دیبالا حتی بر روی نیمکت یوونتوس حضور داره، این تیم در چمپیونزلیگ ناکامی های بیشتری کسب میکنه حالا حتی اگه رونالدو و مسی توی ترکیب اصلی باشن. برای آینده یوونتوس هیچ کس بهتر از ماتیاس دلیخت نمیتونه رهبر و کاپیتان باشه. دیبالا و این بازیکن جوون که اخیرا به یوونتوس لینک شده اسمش فدریکو کیزا هست فاکتور بسیار مهمی بنام هویت رو ندارن و تیمشون رو در بازی های مرگ و زندگی، به نابودی میکشونن. به آمار دیبالا در مراحل حذفی cl توجه کنین که در ۵ فصل برای یوونتوس تنها ۵ گل به ثمر رسوند یوونتوس ۲ فینال cl رو تجربه کرده که این آمار برای گلزن اول یک تیم با این فاکتور ها فاجعس. برای مقایسه کریستیانو رونالدو در تنها ۱ فصل حضور در مراحل حذفی با یوونتوس اون هم فقط تا یک چهارم نهایی ۵ گل زد. میخوام ویژگی هویت رو مقایسه کنین. اون کسایی که پروژه های موفق تیم ها در چمپیونزلیگ رو دنبال کردن و با روحیات بازیکن ها آشنایی دارن خیلی خوب درک میکنن. شاید شما از مکس آلگری بدتون بیاد ولی من که حتی مربیگری زیدان رو با تمام نبوغش هر روز دارم میبینم، همیشه گفتم و میگم آلگری در نبوغ چیزی کمتر از زیدان نداره یکم عصبی هست ولی بسیار قدرتمنده و من از بازی با یوونتوس آلگری همیشه وحشت داشتم. آلگری رو کسی زمین نزد جز پائولو دیبالا و متاسفانه همراهی بیشتر یوونتوسی ها با این بازیکن و شو رسانه ای بزرگ اینستاگرامی و توئیتریش. آلگری بازی رو در زمین مسابقه نمیباخت بلکه در رختکن تیم خودش میباخت.