رمزگشایی از حمایت قاطعانه کمالوند از کارلوس کی‌روش

گوشه ای از مصاحبه اختصاصی آنتن با فراز کمالوند سرمربی پیشین پارس جنوبی جم

5 دیدگاه

برانکو هرچی داره از ایران داره فوتبال ایرانم اگه اعتباری داره تو دنیا بخاطر کیروش داره ولی خب اقای وزیر برانکورو دوست داره دیگه

  • بابک ایرانی
  • 4 دی 1398

برانکومطلقا مربی خوبی نیس.هست و نیستش درفوتبال از تصدق سر این مملکت بودو فوتبال فناشده ای که به امثال برانکو فرصت داد.اخرشم حتی نیومدیه خدافظی کنه یا احترامی برا مردم قایل شه.کاملا مشخص بود که کاراشو درست در همون روزهایی که تیم در اردوبود و مدام میگفت که مشکلی نیس،زیره زیره کاراشو با الاهلی تمام کرده بود .درعربستان اون توانایی حقیقی این ویچه کروات مشخص شد و بطری و لنگه کفش که شایستش بودو دریافت کرد.تباهی واضحتر از این که از کیروش به برانکو داریم میرسیم.تباهی فوتبال بیش از این که یه مملکت و دوتا وزارتخونه و چهارتا سفارت افتادن دنباله اسارا که جون عزیزت برگرد.کجای دنیا واسادیم واقعا؟

  • بابک ایرانی
  • 4 دی 1398

افرین اقای کمالوند.واقعا کیروش حق بزرگی داشت به گردن فوتبال ملی.درد اینجا بود امثال هومن افاضلی و ممد مایلی امثال گروهبان قندعلی وسلطانه مانتو زنونه وامثال حاج رضای که تیم در مرحله ماقبل مقدماتی جام ۹۴ امریکا بین ۶تیم پنجم شد در دوره حضرت استاد سلطان و مفسر فونبال حاج رضایی که کار بجای رسیده بود ۳ تا۳تااز کره مبخوردیم و چهارتا از عربستان.در دوره کیروش حسرت داشتن امتیازبگیرن ازما.حالا از کیروش داریم دوباره برمیگردیم به مجموعه خانوادگی حضرات ساندویچ کروات.کاش ریشه هرچی ویچ ومیچ و پیچ و ساندویچه عه فوتبال ایران کناربره.

  • حمیدرضا صلواتی زاده
  • 4 دی 1398

تنها کیروش بود که حسابی برای ما اعتبار آورد. متاسفانه بد موقعی به تیم ملی آمد(در زمان تحریم ها) وگرنه اگردر زمان برانکو یا بلازوویچ در تیم ملی بود، ایران از رتبه 15 جهان هم کمتر میشد چون امکانات آن موقع بیشتر از زمان خودش بود.

  • حمیدرضا صلواتی زاده
  • 4 دی 1398

اگر قرار به بودن مربی خارجیه، همان ویلموتس بهتر از برانکو و امثال او هست! تاریخ نشان داده هیچ مربی خارجی نتونسته دوباره برگرده به یک تیم و موفقیت خودش را تکرار کنه، نظیر اسکولاری که برزیل را قهرمان جهان کرد اما در 2014 هفت تا از آلمان خورد یا مارچلو لیپی در ایتالیا. (هرچند برانکو در دوران خودش ضعیف ترین بازیها را در جام جهانی برای ایران رقم زد و اصلا خوب کار نکرد) اگر هم باید مربی ایرانی انتخاب کنیم که بهترینشان آقایان گل محمدی، قلعه نویی و دایی هستند چون هر سه نفر تهاجمی بازی می کنند.