به بهانه تمدید قرارداد آنسو فاتی با بارسلونا

به گزارش "ورزش سه"، آنسو فاتی قرارداد خود را تا سال 2022 با بارسلونا تمدید کرد و مبلغ فسخ قرارداد از 100 میلیون یورو به 170 میلیون یورو افزایش پیدا کرد. هنگامیکه آنسو فاتی قرارداد خود را به صورت رسمی به عنوان بازیکن حرفه ای با بارسلونا منعقد کند، این بند به 400 میلیون یورو افزایش پیدا خواهد کرد.

آنسو فاتی بعد از تمدید قرارداد گفت: "برای من لاماسیا بهترین مدرسه در جهان است. آنها از روز اول  به من کمک کردند و من از همه اعضای این آکادمی بسیار سپاسگزارم و همه آنها فوق العاده هستند. من  از روز اول چیزهای زیادی از همه یاد گرفته ام و آنها در اوضاع دشوار از من حمایت کرده اند."

آنسو فاتی در حالی که فقط 16 سال و 304 روز داشت، جوانترین بازیکن بارسا شد که موفق به گلزنی در لالیگا شده و او همچنین جوانترین بازیکن بارسا است که در نوکمپ در ترکیب اصلی قرار گرفته و در لیگ قهرمانان به میدان رفته است.

1 دیدگاه

  • شاهین نیکزاد
  • 14 آذر 1398

البته خیلی جوان هست ولی به هیچ وجه قابل قیاس با کینگ لئو در همان سن ۱۷ سالگی نیست. هر قرن فقط یک نابغه قرن بیستم مارادونا و قرن بیست و یکم لئو مسی. به امید کسب توپ و کفش طلای هفتم برای حسن ختام کارنامه درخشان کینگ مسی که چون خورشید عالمتاب درخشش خیره کننده اش را طی ۱۵ سال در بالاترین استاندارد جهانی از جهانیان دریغ نکرده👌👌