حاشیه های اولین روز حضور نیکلاس په په در باشگاه آرسنال

په په بازیکن ساحل عاجی که در فصل قبل درخشان بود بعد از شایعات زیادی که درباره او وجود داشت، بالاخره با رقم 72 میلیون یورو به آرسنال پیوست.

به گزارش "ورزش سه" ، قیمت په په برای آرسنال تا حدودی  گران بود و با توجه به بودجه آرسنال که تنها 40 میلیون یورو بود، بعید بود که بتواند چنین بازیکنی را تهیه کند. گاهی تیم اونای امری نیاز به انرژی زیادی برای بازی کردن دارد و این دقیقا کاری است که نیکولاس په په باید انجام دهد. بازیکن ساحل عاجی با استعداد و توانایی خود انرژی را به تیم منتقل می کند. اما او در چه پست هایی می تواند موفق تر ظاهر شود و در چه ترکیب هایی بازی خواهد کرد؟ در این مقاله 3 راه استفاده از این بازیکن را بررسی خواهیم کرد.

 

1 دیدگاه

  • آرسنال پیرس سه شیرها
  • 11 مرداد 1398

درود.بهترین پُست نیکولا په په هافبک چپ و راست می باشد(وینگ). او یک مهاجم نیست ولی می تواند به عنوان مهاجم نوک ویا بازیکن پشت دو مهاجم هم هنرنمایی کند. 😊❤️ بیش از ۶ تیم خواهان خرید وی بودند و هر ۶ تیم ۷۲ میلیون پوند را برای پرداخت قبول کرده بودند . پس انتخاب تیم به او واگذار شد و او تیمی را انتخاب کرد که در لیگ قهرمانان فعلاً حضور ندارد. پرستیژ و تاریخ یک تیم گویای هزاران معما است. ❤️😊✌️