مهدی شریفی به کمپین ورزش سه پیوست

ویدئو کلیپ - 05 مرداد 1398 ساعت 09:30 - 2818 بازدید


شریفی پیراهن پرسپولیس را اهدا کرد؛
مهاجم فصل قبل پرسپولیس در کمپین ورزش سه

مهدی شریفی جدیدترین عضو کمپین ورزش سه برای کمک به سیل زده های کشور است.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی شریفی مهاجم فصل گذشته تیم پرسپولیس بود که با نظر برانکو ایوانکوویچ به جمع سرخپوشان پیوست و همراه با این تیم دو عنوان ارزشمند قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی را به دست آورد. او حالا دیگر ستاره ای است که به کمپین ورزش سه ملحق شده است.

شریفی در این باره می گوید: می خواستم از فرصت پیش آمده استفاده کنم، برای آگاهی دادن به مردم به منظور حضور ادامه دار در نهضت بازسازی مناطق سیل زده ایران.

وی افزود: من پیراهن اولین بازی ام برای پرسپولیس را به این کمپین اهدا می کنم و همچنین از دوست خوبم، مهدی شیری، برای حضور در کمپین ورزش سه دعوت می کنم.


وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ، جواد نکونام، پژمان جمشیدی ،امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.

هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.

کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیماً به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

کامنت دیدگاه ها