زری فتحی به کمپین ورزش سه پیوست

ویدئو کلیپ - 02 مرداد 1398 ساعت 09:00 - 1855 بازدید

با دعوت از داور بین المللی فوتبال؛
زری فتحی به کمپین ورزش سه پیوست
داور بین المللی فوتسال ایران به کمپین کمک به سیل زدگان ملحق شد و داور بین المللی فوتبال ایران را نیز به این کمپین دعوت کرد.
به گزارش "ورزش سه"، زری فتحی داور بین المللی فوتسال زنان ، یکی از داوران برجسته فوتسال آسیا است که در سال های اخیر توانسته رقابت های مهمی در سطح جهان و قاره اروپا را نیز قضاوت کنند. او در جام ملت های اروپا 2019 که در کشور پرتغال برگزار شد به عنوان نماینده ایران و آسیا در این رقابت ها قضاوت کرد. 
فتحی با حضور در کمپین کمک به آسیب دیدگان حوادث اخیری که در کشور رخ داده از سلطنت نوروزی داور بین المللی فوتبال ایران نیز برای پیوستن به این کمپین دعوت کرد.
او در ویدیویی که برای پیوستنش به کمپین در اختیار ورزش سه قرار داده می گوید: «ایرانی ها همیشه در مواقع سختی هوای همدیگر را دارند و از همدیگر حمایت می کنند. الان کمپینی راه افتاده برای بازسازی مناطق سیل زده؛ بنده هم با افتخار به این کمپین می پیوندم و از دوست خوبم سلطنت نوروزی داور بین المللی فوتبال دعوت می کنم به این کمپین بپیوندد.»

وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ، جواد نکونام، پژمان جمشیدی ،امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.
هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112*737* مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.
کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیماً به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

کامنت دیدگاه ها