الهام فرهمند در کمپین ستاره ها

با دعوت از مربی تیم ملی و سرمربی سپاهان؛
ستاره فوتبال زنان در کمپین ستاره‌ها
کمپین "ورزش سه" همچنان شاهد حضور ستاره‌هاست و این بار فوتبالیست شناخته شده بانوان ایران به این جمع اضافه شد.

به گزارش "ورزش سه"، الهام فرهمند ازجمله فوتبالیست‌های بانوان است که کیفیت فنی بسیار بالایی دارد و جزو ملی پوشان باسابقه محسوب می‌شود، اما شناخته‌تر شدن او به ازدواج‌اش در اسفندماه ۹۷ با حسین پاپی برمی‌گردد تا دو کاپیتان سپاهان علاوه بر عرصه فوتبال، در زندگی نیز وجهه مشترکی با یکدیگر داشته باشند.

فرهمند در سن ۱۸ سالگی در لیگ دسته یک برای تیم ایرانیان نجف‌آباد به میدان رفت، موفق به گلزنی شد و همراه این تیم به لیگ برتر راه یافت؛ تیمی که بعدها به آینده‌سازان میهن نجف‌آباد تغییر نام پیدا کرد، به مقام قهرمانی لیگ برتر رسید، منحل شد و طی دو فصل اخیر نیز با نام سپاهان در لیگ برتر بانوان به فعالیت خود ادامه داد.

این بازیکن ملی‌پوش که در حال حاضر کاپیتانی تیم بانوان سپاهان را برعهده دارد، جزو فوتبالیست‌های گلزن به حساب می‌آید ولی توانایی چشمگیر او در خلق موقعیت و دادن پاس گل‌های پُرشمار، ویژگی شناخته شده‌تر او در بین جوامع فوتبال بانوان است که موجب شده با لقب «دیوید بکام» دختران ایران از او یاد شود.

الهام فرهمند ضمن اعلام پیوستن به کمپین "ورزش سه" می‌گوید: «سلام. من الهام فرهمند هستم، کاپیتان تیم فوتبال بانوان سپاهان. برای حمایت از مردم سیل زده کشورمان به کمپین "ورزش سه" ملحق می‌شوم و لباس سپاهان را که برای من خیلی ارزشمند است، به این کمپین تقدیم می‌کنم.»

او با دعوت از سرمربی خود ادامه می‌دهد: «از سرکار خانم سمیه شهبازی، سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان و مربی تیم ملی جوانان دعوت می‌کنم به این کمپین بپیوندند.»

وب‌سایت "ورزش سه" با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل‌های اخیر شروع کرده است. چهره‌های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ، جواد نکونام، پژمان جمشیدی، امیر قلعه‌نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل‌محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیل‌زدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع‌آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه‌دار باشد.

هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن «ایوا» و یا کد دستوری #۱۱۲*۷۳۷* مبلغ مورد نظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت "ورزش سه" ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.

«کمپین ستاره‌ها» از بیست و دوم اردیبهشت‌ماه ۹۸ آغاز و به مدت ۶ ماه در وب‌سایت "ورزش سه" ادامه خواهد داشت؛ تمام کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیماً به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

2 دیدگاه

  • دیوید بکهام
  • 31 تير 1398

عالی

  • KING, SOLTAN
  • 24 مرداد 1398

کاپیتان ارتش زرد! یسسس!