ستاره والیبال ایران در کمپین ورزش سه

ویدئو کلیپ - 30 تیر 1398 ساعت 08:30 - 2442 بازدید


میرزاجانپور از شریفات و غلامی دعوت کرد
ستاره والیبال ایران در کمپین "ورزش سه"
لژیونر والیبال ایران فصل گذشته را در سری آ ایتالیا سپری کرد، به کمپین "ورزش سه" برای کمک به سیل زدگان پیوست.
به گزارش "ورزش سه"، مجتبی میرزاجانپور که در سال های اخیر جزو ستاره های والیبال ایران بوده و در موفقیت های بزرگ این رشته نقش داشته،  به کمپین "ورزش سه" که در جهت کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر کشور راه اندازی شده، پیوست.
این بازیکن بلندقامت فصل گذشته راهی سری آ ایتالیا شد و یک فصل را در ترکیب تیم کاستلانا سپری کرد. او امسال نتوانست نظر کولاکوویچ را برای حضور در ترکیب تیم ملی جلب کند، اما این روزها تمریناتش را خیلی جدی برای فصل پیش رو دنبال می کند. 
میرزاجانپور با اعلام اینکه به کمپین "ورزش سه" ملحق شده، گفت: «سلام و عرض ادب. امیدوارم حالتان خوب باشد. مجتبی میرزاجانپور هستم، عضو تیم ملی والیبال ایران. من هم به کمپین "ورزش سه" برای حمایت از سیل زدگان پیوستم.»
وی در ادامه از 2 همبازی سابق خود در تیم ملی هم دعوت کرد: «از آقایان مصطفی شریفات و عادل غلامی دعوت می کنم تا به این کمپین ملحق شوند.»
وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ، جواد نکونام، پژمان جمشیدی، امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیل‌زدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.
هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112*737* مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.
کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیماً به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

کامنت دیدگاه ها