نابغه شنای ایران و آسیا در کمپین "ورزش‌سه"
پارالمپیک - 20 تیر 1398 ساعت 08:30 - 2.6K بازدید

نابغه شنای ایران و آسیا در کمپین "ورزش‌سه"

ایزدیار از حسن یزدانی دعوت کرد
نابغه شنای ایران و آسیا در کمپین "ورزش‌سه"
ستاره کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی 2018 به کمپین "ورزش‌سه" برای کمک به سیل زدگان پیوست.
به گزارش "ورزش‌سه"، شاهین ایزدیار، شناگر پارالمپیکی ایران که سال گذشته در جریان بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا نقش ویژه‌ای را در موفقیت کاروان ایران ایفا کرد، به کمپین که در جهت کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر کشور راه اندازی شده، پیوست. این شناگر ایرانی که با کسب 6 مدال طلا در بازی‌های پاراآسیایی یک رکورد جدید را به نام خود ثبت کرد، این روزها خودش را برای حضور موفق در پارالمپیک 2020 آماده می‌کند. 
ایزدیار درباره پیوستن خود به کمپین "ورزش‌سه" گفت: «شاهین ایزدیار هستم، دارنده 6 مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا در رشته شنا. می‌خواستم برای همدردی با هموطنان سیل‌زده‌مان به کمپین "ورزش‌سه" بپیوندم.»
این نابغه شنای ایران و آسیا در ادامه دعوت جالبی از نابغه جویباری کشتی ایران داشت و افزود: «از حسن یزدانی، قهرمان کشتی ایران هم دعوت می کنم تا به این کمپین ملحق شود.»
وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل‌های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ، جواد نکونام، پژمان جمشیدی، امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیل‌زدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.
هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112*737* مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.
کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیماً به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

دیدگاه ها

گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.