ستاره وفادار ذوب‌آهن به کمپین ورزش سه پیوست

قاسم حدادی فر هافبک ارزشمند تیم فوتبال ذوب آهن به کمپین ورزش سه برای بازسازی مناطق سیل زده پیوست.

 

به گزارش "ورزش سه" قاسم حدادی فر کاپیتان سبزپوشان اصفهانی یکی از وفادارترین بازیکنان فوتبال ایران به شمار می رود هافبکی که در مقاطع مختلف مورد توجه دو تیم بزرگ پایتخت هم بود و در برهه ای فاصله ای با پوشیدن پیراهن آبی نداشت درنهایت اما ترجیح داد به حضورش در باشگاه ذوب آهن ادامه بدهد.

 

او شانزدهمین سال حضورش در بالاترین سطح فوتبال را تجربه کرد و حالا که یک سال دیگر قرارداد خود را با باشگاه تمدید کرده هفدمین سال حضورش در لیگ نوزدهم رقم می خورد تا رکورد او دست نیافتنی تر شود.

 

حدادی فر که سابقه حضور در تیم ملی ایران را دارد و در رقابت های باشگاهی با ذوب آهن در سال 2010 به فینال رسید یکی دیگر از ستاره های ورزش ایران است که به کمپین ورزش سه در مورد مردم سیل زده پیوسته او حرف هایش را در این رابطه اینگونه آغاز کرد: با عرض درود و ادب خدمت مردم خوب کشورم. از این فرصت می خواهم استفاده کنم برای آگاهی مردم خوب کشورم جهت کمک به مردم سیل زده و آسیب دیده و امیدوارم این حرکت ادامه دار باشد. 

 

حدادی فر که قصد دارد به صورت نمادین پیراهن فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال 2010 را در اختیار ورزش سه قرار دهد ادامه داد: پیراهن فینال جام باشگاه های آسیا را به کمپین تقدیم می کنم و از آقای محمدرضا خلعتبری دوست خوبم هم دعوت می کنم که در این کمپین شرکت کنند. از همه ورزشکارانم می خواهم به این کمپین اضافه شوند تا به امید خدا بتوانیم قدم خوبی در این خصوص برداریم.

 

0 دیدگاه