سپند امیر سلیمانی در کمپین ورزش سه

با دعوت از امیر جعفری
سپند امیر سلیمانی به کمپین ورزش سه پیوست
بازیگر مطرح سینما و تلویزیون به کمپین کمک به سیل زدگان ملحق شد و از همکار قدیمی و باتجربه خودش امیر جعفری نیز دعوت به عمل آورد. 
به گزارش "ورزش سه"، سپند امیرسلیمانی هنرمند محبوب و توانمند سینما و تلویزیون  است که در خانه ای هنری رشد پیدا کرده؛ او فرزند سعید امیر سلیمانی و برادر کمند امیرسلیمانی از بازیگران مطرح به شمار می رود که سالها است در عرصه هنر فعالیت می کند. 
بازی های امیرسلیمانی 42 ساله در فیلم های سینمایی اخراجی ها، نان عشق موتور 1000، خوب بد جلف، مظفرنامه، دندان طلا و.... و سریال‌های تلویزیونی شب های برره، مرد هزار چهره، کلاه پهلوی، معمای شاه، خوش نشین ها، شوخی کردم و ... باعث محبوبیت بیشتر او شد و حالا این ستاره سینما و تلویزیون با انتشار ویدئویی به کمپین حمایت از سیل زدگان ورزش سه می پیوندد.
امیرسلیمانی در این خصوص گفت: با افتخار می خواهم به کمپین حمایت از سیل زدگان ملحق شوم. از دوست عزیزم آقای امیر جعفری نیز دعوت می کنم تا در این مسیر کنار ما باشد.»
این بازیگر محبوب و مطرح در ادامه صحبت هایش تاکید کرد: من یک محصول قدیمی صنایع دستی دارم که از نظر مادی ناچیز است اما می خواهم آن را به این کمپین تقدیم کنم. امیدوارم این مسیر را همه با هم با قدرت و به بهترین شکل به پایان برسانیم.»
وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ، جواد نکونام، پژمان جمشیدی ،امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.
هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112*737* مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.
کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیماً به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

0 دیدگاه