بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر در کمپین ستاره‌ها و دعوت از رحمتی

ویدئو کلیپ - 26 اردیبهشت 1398 ساعت 11:08 - 3599 بازدید

رضا عنایتی، بازیکن سابق استقلال با ارسال ویدئویی به سایت "ورزش سه" در کمپین خیریه کمک به سیل زدگان شرکت کرد. عنایتی هفتمین چهره ملی ورزشی است که از آمادگی اش برای کمک به سیلزدگان در قالب کمپین ستاره ها خبر داده است. وی همچنین سید مهدی رحمتی، دروازه بان با تجربه استقلال که سال ها با هم همبازی بوده اند را به این چالش دعوت کرده است.

همه علاقه مندان به فوتبال  این مهاجم مشهدی را می شناسند و می دانند که زننده بیشترین گل تاریخ لیگ برتر است. او سال های سال در استقلال توپ زد و سرانجام هم در تیم صبای قم از فوتبال برای همیشه خداحافظی کرد. مهاجم پیشین تیم ملی در ویدئویی که منتشر کرده  می گوید: پیراهن تیم ملی ام را که مربوط به سال های گذشته است به افراد سیل زده تقدیم می کنم و امیدوارم با قیمت بالایی به فروش برسد و  کمکی به افراد آسیب دیده بشود.

"وبسایت ورزش سه" با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده اند. چهره های هنری و ورزشی علاوه بر شرکت در این چالش یک نفر را نیز دعوت می کنند تا در این امر خیر شرکت کند.

کمپین ستاره ها ۲۲ اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک های نقدی و غیر نقدی ستاره های ورزشی و هنری مستقیما به حساب جمعیت هلال احمر واریز خو اهد شد و "ورزش سه" دخل و تصرفی در آن ندارد.

هموطنانی که قصد کمک به سیل زدگان را دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری#112*737* مبلغ مورد نظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز نموده و رسید آن را برای ورزش سه ارسال نمایند، تا علاوه بر اجر معنوی، نام شان در میان شرکت کنندگان در کمپین ثبت شود.

کامنت دیدگاه ها