خلاصه بازی العین امارات 2 - الهلال عربستان 1 (حذف الهلال)

6 دیدگاه

  • محمد کاشانی
  • 14 فروردین 1397

پنالتی اول و سوم درست بود... دومی اشتباه و هدیه داور بود... دو امتیاز اینجا و یک امتیاز بازی رفت استقلال ؟؟؟ از هفت امتیاز سه تا الکی بوده و دو امتیاز الکی از استقلال کم شد حق الریان الهلال هم با ناداوری خورده شد... خاک بر سرت ای اف سی... حق استقلال 11 امتیاز و العین 4 امتیازه...متاسفم برا این نامردیا... چه ارزشی داره با ناجوانمردی سعود کنه تیمی ؟!

  • حمید بارسا
  • 14 فروردین 1397

پنالتی اول قطعا درست بود پنالتی دوم اشتباه بود پنالتی سوم رو ندیدم ولی بنظر اشتباه بود و نیمه دوم خطا روی مهاجم العین پنالتی بود و داور ندید.العین چقدر خوبه البته پارسال هم خوب بود این الهلاله که ضعیف شده واقعا 3 یا 4 تا شون رو شناختم من مصدوم و محروم و ترانسفر به اسپانیا قشنگ تیم رو خالی کرده. محمد جان پنالتی استقلال جلو العین توی آزادی هم هدیه داور بود بهتره اینم بگی حالا ک داری به ای اف سی فحش میدی.

  • محمد کاشانی
  • 14 فروردین 1397

حمید بارسای بحث من فارق از رنگ و در رابطه با داوری بود... عزیز پنالتی سوم درست بود... بله خطایی نیمه دوم گرفته نشد اما یه اشتباه دلیل یه اشتباه دیگه نیست... خدا رو شکر که همشونو میشناختی قبلآ به اسم و قیافه.. کلآ این محروم و مصدوم و ترانسفر 4 تا تغییر بود توو ترکیب استقلالم 7 تا بازیکن دیشب نداشت با الریان... همین امروزم با الهلال بازی کنه از جمله پرسپولیس درک میکنی قدرتشو و پنهان نشیم پشت این مسائل روزنامه و سایتهای زرد... به هیچ وجه پنالتی در آزادی اشتباه نبود و هیچ کسی غیر شما این ادعا رو نکرد و کاش تعصب به رنگ قرمز یه وقتها مانع نشه حقیقت رو بپذیریم... اینقدر خود ای اف سی به گاف خودشو داوراش پی برده که دور بعد ویدئو چک و کمک داوری ویدئویی نظارت خواهد کرد و انشالله دیگر شاهد افتضاحاتی نظیر گل افساید پرسپولیس به الوصل و پنالتی های مضحک العین نخواهیم بود...

  • محمد کاشانی
  • 14 فروردین 1397

من تصحیح میکنم پنالتی چهارمی وجود نداشت خود من با یه بار دیدن برخورد رو دیدم اما با بازبینی صحنه نیمه دوم دقیقه 48 تکل بازیکن الهلال به قصد توپ بود و توپ رو زد به حرکت توپ نگاه کنید در ادامه بازیکن العین خودشو گیر داد با حرکت به پای مدافع و اصلآ پنالتی نبود چون درسته برخورد انجام شد اما توو فوتبال این اجتناب ناپذیره و طبیعی و دو فاکتور بی احتیاطی و عمد دیده نشد توو این حرکت... در ضمن پنالتی دوم از زاویه پشت و دید داور درسته یک لحظه با دست پیراهن عبد الرحمن کشیده شد و سریع رها شد اما به افتادن عبدالرحمن که رو به جلو هست دقت کنید اصلآ فشاری که باعث بر هم خوردن تعادل حتی در اون سرعت انجام نشد پس بازم میگم که پنالتی نبود هر چند توو این صحنه ها بعضی داورها نظرشون بر گرفتن پنالتی هست... غیر این یه صحنه عملکرد داور خوب بود اما لزوم ویدئو چک به شدت در آسیا احساس میشه... البته بگم در کل خیلی از داورهای آسیایی از خیلی داور های انگلیسی و اسپانیایی بهتر هستند...

  • حمید بارسا
  • 14 فروردین 1397

پنالتی اول قطعا درست بود پنالتی دوم اشتباه بود پنالتی سوم رو ندیدم ولی بنظر اشتباه بود و نیمه دوم خطا روی مهاجم العین پنالتی بود و داور ندید.العین چقدر خوبه البته پارسال هم خوب بود این الهلاله که ضعیف شده واقعا 3 یا 4 تا شون رو شناختم من مصدوم و محروم و ترانسفر به اسپانیا قشنگ تیم رو خالی کرده.

من که دلم خنک شد فصل پیش برای حرکتی که کلا خطا نبود و دو متر بیرون محوطه جریمه بود مقابل پرسپولیس براشون پنالتی گرفتن . کلا عربستانی ها به اینکه داوری به نفعشون باشه عادت کردن .